Üretim ve Kalite Anlayışı - Sansiro Perfume - Mükemmel Kokunuzu Keşfedin
TR
Kokunla Dokun
Üretim ve Kalite Anlayışı
Kozmetik Dünyası Kozmetik Ürünleri Tic. San. A.Ş. müşteri ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak ve sürekli en iyiye ulaşma hedefine paralel olarak, kalite anlayışının her alanda gerçekleştirilmesi ve kalitenin bir yaşam biçimi haline dönüştürülmesi prensibi ile çalışmaktadır. Süreçler Toplam Kalite Yönetim bilinciyle, etkin ve verimli bir şekilde yönetilmektedir. Toplam Kalite Yönetimi çerçevesinde insana öncelik verilerek eğitimli ve yetkin çalışanlarının bağlılığı, kalite ve verimlilik faaliyetlerine katkısı sağlanmaktadır.

Kalitenin sürekli geliştirilmesine gösterilen hassasiyet ile yüksek kaliteli ürünler üretilerek iç ve dış pazara hızlı cevap verilebilmektedir. Kozmetik Dünyası Kozmetik Ürünleri Tic. San. A.Ş. ürünün girdi kalitesinin de önemine inançla, tedarikçiler ile güvene dayalı işbirliği içinde, girdilerin en kaliteli ve en hızlı şekilde temin edilmesi amaçlanmaktadır.
Kalite Belgelerimiz
Sansiro Perfume sağlanan hizmetlerin iyileştirilmesi ve web sitesinde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır.
close