Siz de Sansiro Ailesine Katılın!
Bir aile edasıyla kurduğumuz markamıza verdiğimiz değeri ilk günkü gibi koruyor, kurumsal kimliğimize ve değerlerimize önem veriyoruz. Dünyanın dört bir yanına açtığımız mağaza ve bayilerimiz ile güzel kokuyu ulaşılabilir kılıyoruz.
NE VADEDİYORUZ
Birlikte çıktığımız bu yepyeni yolculukta markamızı büyütmeyi ve ortaklarımız ile hareket ederek ve cironuzu artırarak sektörün lider markalarından biri olmayı vadediyoruz.
 • Hep Birlikte Daha Güçlü Büyüyelim!
  Sansiro; parfümden kolonyaya, body mistten oda kokusuna, krem ve losyondan araç kokusuna kadar renkli bir ürün kataloğuna sahip.
 • Uzun Süreli ve Keyifli Proje Ortaklığı
  Kampanyalarımızı ve geniş ürün yelpazemizi franchise ortaklarımızla paylaşarak her zaman keyifli ve uzun soluklu bir ortaklık yolculuğuna çıkmayı hedefliyoruz.
 • Geniş Ürün Yelpazesi ile Herkese Uygun Parfüm!
  Yediden yetmişe herkese hitap ettiğimiz ürün yelpazemiz ile tek bir kesim için değil, dünya üzerinde herkesin tarzına uyabilecek kokular üretiyoruz.
Sansiro Başarı Öyküleri
Franchise ortaklarımızla beraber, markamızı daha geniş bir kitleye ve çevreye yaymayı hedefliyoruz. Beraber yürüdüğümüz bu yolda sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyuyoruz.
NEDEN SANSİRO’YU SEÇMELİSİNİZ?
1 Yüksek Kar Oranı
Markamızın bünyesine franchising sistemi ile dahil olan ortaklarımız %100 kâr elde ediyor.
2 Düşük Açılış Maliyeti
Kampanyalarımızı ve geniş ürün yelpazemizi franchise ortaklarımız ile paylaşarak her daim keyifli ve uzun bir ortaklık yolculuğuna beraber çıkmayı hedefliyoruz.
3 Geniş Ürün Yelpazesi
Yediden yetmişe herkese hitap ettiğimiz ürün yelpazemiz ile tek bir kesim için değil, dünya üzerinde herkesin tarzına uyabilecek kokular üretiyoruz.
4 Reklam ve Tanıtım Avantajları
Güçlü dijital pazarlama kanalları ve profesyonel sosyal medya yönetimi ile bayilerimizi de besliyor, markamızın dijital dünyada güçlenmesini sağlıyoruz.
Neden parfüm sektöründe franchising almalıyım?
Parfüm sektörü, günümüzde oldukça büyük bir pazar haline gelmiştir. Sizlerde sektörün lider markaları arasında yer alan Sansiro ile sektöre katılabilir ve yüksek cirolu kazançlar elde edebilirsiniz.
Sansiro Franchising için ne gerekir?
Dünyanın çeşitli yerlerinden derlediğimiz eşsiz notaların en “kalıcı” halini sizinle buluşturuyoruz.
 • 1 adım Bayilik için yer seçimi:
  Açılacak olan mağazanın yer alacağı bölgenin nüfus yoğunluğu göz önüne alınarak, satış potansiyeli yüksek olan konumlar arasında yer alan; köşe dükkân, yaya trafiği olarak en işlek cadde veya AVM içerisinde olması doğru tercih olacaktır.
 • 2 adım Mağaza Konsepti:
  Mağaza yer seçiminden sonra merkezi satış destek ekibimiz size görselleri ve formatları iletir. Siz de verilen konsepte uygun olarak mağazanızı düzenlersiniz. Gerekli olan dekorasyonların masrafları bayii tarafından karşılanır.
 • 3 adım Sansiro Mağaza Maliyeti:
  Mağaza maliyetleri, tercih edilen mağazanın büyüklüğüne (m2) göre değişkenlik göstermektedir. Bununla beraber aşağıda yer alan maddelere göre değişkenlik göstermektedir:
  * Ürün Bedeli
  * Mağaza konsept düzenlemesi ( Tabela , Raf , Görseller vs.)
Sansiro Bayilik Başvuru Formu
Sansiro ailesine katılmak için lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurun...
Varsa yerinizin görseli
Sık Sorulan Sorular
We have listed frequently asked questions below. If you cannot find your question and answer don’t hesitate to contact with us.
Franchising nedir?
Bir nevi “bayilik” anlamına gelen franchising, firmalar ile ortaklık kurularak yapılan bayilik anlaşmalarına denir. Franchising anlaşması sonucunda bayiler, anlaştıkları firmanın isim ve ürün satma haklarına sahip olur. Sansiro adını taşımak ve orijinal Sansiro ürünlerinin satışını yapmak için Sansiro franchising almalı ve ailemize katılmalısınız.
Franchising nasıl alınır?
Markamız Sansiro’dan franchising almak ve yetkili Sansiro bayilerinden biri olmak isterseniz bizimle iletişime geçebilir ve planlayacağımız toplantıda franchising alma aşamalarımızı detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.
Franchise alırken ne kadar sermaye gerekir?
Sansiro bayisi olmak için franchising başvurusu yaptığınızda, küçük bir miktar sermayeniz olması gerekir. Bunun yanı sıra, Sansiro ailesi olarak bayilerimizi maddi ve manevi her yönden destekliyor ve onlara hibe desteği veriyoruz. Aynı zamanda dükkanınızda bulunacak tüm Sansiro ürünlerini temin ediyoruz.
Firmalar neden franchising verir?

Franchise sayesinde marka ve firmanın tanınırlığı ve bilinirliği artmış olur. Biz de büyüyen markamız Sansiro’ya çok daha fazla müşterimizin ulaşması, kalıcı kokunun herkes tarafından ulaşılabilir olmasını amaçlıyoruz. Bu nedenle yer farketmeksizin dünyanın dört bir yanındaki yatırımcılara Sansiro franchise bayisi olması için fırsat tanıyoruz.

Sansiro’da bayilik alırken nelere dikkat edilmeli?

Öncelikle, bayilik şartlarımızın gözden geçirilmesi ve uygulanması iki tarafın da uzun bir ortaklık sürecine girmesi açısından büyük önem taşır. Aynı zamanda franchise başvurusu yaparken dükkanı açmak istediğiniz lokasyon ve kiralık alanın da şartlarımıza uygun olması gerekir. Sistemin işleyişini sağlamak için gerekli personel ve yöneticinin de bulunması, Sansiro bayisi olurken göz önünde bulundurmanız gereken önemli noktalar arasında yer alır.

Sansiro franchising almanın avantajları nelerdir?

Kocaman bir aile olarak her gün daha da büyümeye devam ettiğimiz markamız Sansiro, her bayisini ailenin bir ferdi olarak görür. Bu nedenle çıktığımız yolculuğumuzun başından itibaren bayilerimize çeşitli destekler sunarız. Bunlardan ilki olan ürün envanteri, size ek bir yük olmadan bizim tarafımızca karşılanır. Kiralanan dükkana gönderdiğimiz orijinal parfümlerimiz ile stoklarınızı doldururuz. Aynı zamanda güçlü reklam tanıtım ve sosyal medya kanallarımız ile hem markamızı, hem de bayinizi gün geçtikçe daha da geliştirmeye devam ediyoruz.

Aradığınız cevabı bulamadınız mı? Buradan bize ulaşın.
Sansiro Perfume sağlanan hizmetlerin iyileştirilmesi ve web sitesinde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır.
close