Sansiro Kozmetik Dünyası - Sansiro Perfume - Mükemmel Kokunuzu Keşfedin
TR
Kokunla Dokun
Sansiro Kozmetik Dünyası
Eşsiz notaların tutkuyla birleştiği yerdesiniz.
Kozmetik Dünyası Kozmetik Ürünleri Tic. San. A.Ş. 1998 yılından bu yana Bursa’da faaliyet göstermekte olup, parfüm ve her çeşit kozmetik ve kişisel bakım ürünleri üretmektedir. Ürünlerini, yurt içinde oluşturduğu bayii ağı ile pazarlamakta ve birçok ülkeye ihracat yapmaktadır.
Uygun Fiyata Kaliteli Ürün
Daima kaliteli malı, uygun fiyatlarla sunarak uzun yıllar müşterilerine hizmet etmeyi hedeflemektedir. Kozmetik Dünyası Kozmetik Ürünleri Tic. San. A.Ş., kozmetik alanındaki birikimlerini ve uzun yıllara dayanan tecrübelerini genç ve dinamik yöneticileri ile geliştirmeye ve pekiştirmeye devam etmektedir. Kendi bünyesinde oluşturduğu Ar-Ge bölümü ve teknolojik donanımı ile herkese hitap etmektedir.
Müşteri Memnuniyeti
Kozmetik Dünyası Kozmetik Ürünleri Tic. San. A.Ş.'nin başarısındaki temel faktör; müşterilerine orijinal, özgün ve değerli ürünler sunmak, kalite ve standart devamlılığı ve müşteri memnuniyetini sağlamayı hedef alan temel politika ve kararlılığıdır.
  • 71+ ülkede
  • 4500+ satış noktası
  • 100+ mağaza
  • 1849+ ürün çeşidi
Misyonumuz
Müşterilerimize, çalışanlarımıza, toplum ve çevremize en yüksek dikkat ve saygıyı göstererek, kozmetik sektöründe önde giden üreticilerden birisi olarak devam etmek ve ilerlemektir.
Sansiro Perfume sağlanan hizmetlerin iyileştirilmesi ve web sitesinde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır.
close