Kullanım Koşulları - Sansiro Perfume - اكتشف عطرك المثالي
AR
المسوا بالرائحة
Kullanım Koşulları

Kozmetik Dünyası, kozmetik sektöründe faaliyet göstermek üzere izinle kurulmuş bir şirket olup; başta 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“Kanun”) olmak üzere, diğer mevzuatlar uyarınca da yasaların müsaade ettiği ve ilgili kişilerin izin verdiği ölçüde kişisel verileri gerekli ve istisna kapsamında olmayan hallerde ilgili kişilerin açık rızaları alınmak kaydıyla kişisel verileri paylaşılmaktadır.

Bu doğrultuda Kozmetik Dünyası, sahip olduğu web sayfalarını ziyaret eden kullanıcıların internet üzerinden aktardıkları bilgilerin gizliliğini sağlamak amacıyla şifreleme altyapısını, teknolojik ilerlemeler çerçevesinde sürekli olarak günceller ve sistemleri üzerinde mevcut bilişim sektöründe kabul gören en güvenilir şifreleme metotlarını uygular. Faaliyetler kapsamında güvenlik tedbirlerimizin etkili olmasını sağlamak amacıyla SSL(Secure Socket Layer) teknolojisi kullanılır ve hassas bilgiler şifreli olarak iletilir. SSL network; üzerindeki bilgi transferi sırasında güvenlik ve gizliliğin sağlanması amacıyla geliştirilmiş bir güvenlik protokolüdür. SSL, gönderilen bilginin kesinlikle ve sadece doğru adreste deşifre edilebilmesini sağlar. Bilgi gönderilmeden önce otomatik olarak şifrelenir ve sadece doğru alıcı tarafından deşifre edilebilir. Her iki tarafta da doğrulama yapılarak işlemin ve bilginin gizliliği ve bütünlüğü korunur.

Kozmetik Dünyası; emanetçisi olduğu tüm veriyi, uygulama ve sistem mimarisinde kurduğu katmanlı yapıyla güvenli yollardan elde etmekte ve elektronik ortamda güçlü şifreleme standartları aracılığı ile koruma altında tutmaktadır.

Destek hizmetleri almak amacıyla farklı kuruluşlarla çalışılması durumunda, bu firmaların Kozmetik Dünyası’nın gizlilik politikasına ve şartlarına uymaları, gizlilik sözleşmeleri veya sözleşmelere konulan gizlilik hükümleri ve ek güvenlik önlemleri ile sağlanmaktadır.

Kozmetik Dünyası personeli tarafından misafir ve müşteri bilgilerine erişimler, işin yapılabilmesi için gereken en kısıtlı yetki seviyesi ve görevler ayrılığı prensibi esas alınarak düzenlenmektedir.

Kozmetik Dünyası; yukarda yer alan faaliyetler kapsamında edindiği bilgileri, ilgili kişinin bilgisi ve onayı dahilinde, tedarikçi firmalar ve yasal talepler doğrultusunda resmi kuruluşlarla paylaşmaktadır.

Sansiro Perfume sağlanan hizmetlerin iyileştirilmesi ve web sitesinde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır.
close